Kurumsal

Living Yayınları Hakkında

Living yayınları 2011 Yılında kurulmuş 10 yıldır kesintisiz yayıncılık alanında hizmet vermektedir. Atlas Grup Kitap Yayın Dağıtım şirket bünyesinde 10 yıl önce kurulan ve piyasaya sunduğu ürün çeşidiyle eğitim-öğretim alanında her seviyeye uygun İngilizce-Türkçe, Türkçe İngilizce sözlük çeşitleri, İlk, Orta, Lise düzeyi İngilizce yardımcı ders kaynak kitapları ve her seviyeye uygun İngilizce hikâye kitap çeşitleri ile seçkin yayınevleri seviyesindedir. Türkiye’nin 81 ilinde birçok satış noktasında bulunmaktadır.

Atlas Yayın Grubu, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak okurlarını memnun etmeyi amaçlar. Bu süreçte Atlas Yayın Grubu sizlerin en yakın yardımcısı olmak misyonu ile hareket etmektedir. Sonuç odaklı bir çözüm üretmek zorunda olduğunu fark ederek, öz güveni, öz saygısı, hak, adalet ve sorumluluk bilinci yüksek, gayretli, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, barışçı, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkân sağlamaktır. Kendisini yayın sektöründe ayrıştıran özgün uygulamalar geliştirmiştir.

Atlas Yayın Grubu çağın gerektirdiği tüm teknolojik donanıma sahip, deneyimli, alanında uzman, başarıya odaklı, dinamik, yaratıcı, öğreten, rehber öğretmen ve uzmanlardan oluşan eğitim öğretim kadrosuyla hizmet vermektedir. Yayınlarımız için değer yaratmak, beklentilere karşılık vermek, okurları memnun etmek ilk önceliğimizdir. Kalite, hizmet ve satışta en iyi olmak ve bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Atlas Grup Dağıtım

Eğitimde yıllardır söz verdiğimiz gibi başarılı gelecek nesillerin yetişmesi için çalışmaya devam ediyoruz.